IV Simposium 2019 - Lista de candidaturas Junta Directiva

Publicado en IV Simposium 2019

Querida/o socio/a,
Tras la finalización del periodo de reclamaciones a las candidaturas para la elección de la nueva directiva, queda así la lista definitiva de candidatas:

  • Presidencia: Eva Codó Olsina
  • Vicepresidencia: Miguel Pérez Milans
  • Secretaría: David Poveda Bicknell
  • Vicesecretaría: Óscar García Agustín
  • Tesorería: Maite Puigdevall Serralvo
  • Vocalías:
  • Manuel Alcántara Plá
  • Yvette Bürki
  • Viviane de Melo Resende
  • Susana Martínez Guillem
  • Adriana Patiño Santos
  • Bernardino Tavares

Quedamos a vuestra disposición para cualquier aclaración que estiméis conveniente.


Cara/o associada/o,
Uma vez finalizado o período de apresentação de reclamações da eleição para a direção da EDiSo, fica assim a lista definitiva de candidaturas:

  • Presidencia: Eva Codó Olsina
  • Vicepresidencia: Miguel Pérez Milans
  • Secretaría: David Poveda Bicknell
  • Vicesecretaría: Óscar García Agustín
  • Tesorería: Maite Puigdevall Serralvo
  • Vocalías:
  • Manuel Alcántara Plá
  • Yvette Bürki
  • Viviane de Melo Resende
  • Susana Martínez Guillem
  • Adriana Patiño Santos
  • Bernardino Tavares

Ficamos à sua disposição para qualquer questão que considere oportuna, e enviamos as nossos abraços cordiais.


Estimat soci / Estimada sòcia,
Després d'haver finalitzat el terme de reclamacions relatiu a les candidatures per a l'elecció de la nova Junta Directiva d'EDiSo, us comuniquem la llista definitiva de candidates:

  • Presidencia: Eva Codó Olsina
  • Vicepresidencia: Miguel Pérez Milans
  • Secretaría: David Poveda Bicknell
  • Vicesecretaría: Óscar García Agustín
  • Tesorería: Maite Puigdevall Serralvo
  • Vocalías:
  • Manuel Alcántara Plá
  • Yvette Bürki
  • Viviane de Melo Resende
  • Susana Martínez Guillem
  • Adriana Patiño Santos
  • Bernardino Tavares

Quedem a disposició per a qualsevol aclaració que considereu oportuna.

La Comisión Electoral / A Comissão Eleitoral / La Comissió Electoral

Clara Molina (vocal portavoz de la Junta Electoral)
Zilda Gaspar Oliveira de Aquino
Guadalupe Ruiz Fajardo
Maria José Hellin
María Márquez

Suplentes
Nuria Miralles Andress
Johanna Lems
Lis Costa
Itziar Gandarias